PROČ

PROČ TO VŠECHNO DĚLÁM?

 

Vše vychází jednak z toho, že mám rád srandu, odborně humor. Sám se rád směju. Už od raného mládí. Hrozně rád jsem vždy poslouchal věci od Ivana Mládka, scénky Grossmanna a Šimka, Šimek, Sobota, Nárožný, Holzmanna apod. I jsme si tyto věci sami s kamarády hráli, dokonce i veřejně, a snažili jsme se podobné scénky vymýšlet. V pozdějším věku se mi zalíbili i Werich s Voskovcem, Jára Cimrman, Švejk, Monty Pythoni, Mr. Bean, a vůbec britský černý humor, satira a ironie.

 

Co by jinoch jsem zjistil, že mám radost, když rozesmávám i jiné lidi. Zjistil jsem i to, že tuto vlastnost nemá každý a tak jsem pochopil, že je to určitá schopnost, talent a tedy hodnota.

 

A jednak z mé touhy dělat vlastní věci, vlastním způsobem. Tak aby se mi líbily, dávaly mi smysl. Z touhy sám se vyjádřit, vyjádřit se po svém, z touhy po svobodě, poznání, z touhy jít vlastní cestou.

 

Ať už budeš můj návštěvník, divák, posluchač, dodavatel, partner, kolega…vždy mezi námi půjde o smysl, hloubku, osobitost, přirozenost, svobodu, humor, nadsázku. A na prvním místě bude vždy člověk, jeho osobnost a individualita. Protože tyto věci, jsou pro mě důležitější než všechny systémy, konvence, automaty a slepá poslušnost.

To vše se zrcadlí v tom co dělám a jak to dělám.

 

 

Takže pokud vítáš nové neokoukané věci, rád se směješ a sneseš i černější ostřejší vtip, jsi rád sám sebou, myslíš samostatně, nevadí ti dělat i vidět věci jinak, než je jen napsáno v brožurkách a než je běžné, pokud máš raději obchodní jednání v kavárně, u piva či v parku, v tričku nebo sportovní košili než v kanceláři a v obleku, pokud ti jde víc o věc, než jen o povinnost a o to, jak to vypadá, pokud máš rád svobodu, bude se ti můj svět líbit. A DO NĚHO TĚ SRDEČNĚ ZVU.

 

 

Ty co jsi úplně jiný než já, nevadí, neodsuzuju tě, respektuji to. Pokud ty respektuješ mě. Ani to neznamená, že se s tebou nebudu bavit. Akorát nevím, jak let mou raketou sneseš.

 

PS: Upozorňuji, že s tímto mým přístupem bohužel souvisí i poctivost, pravdomluvnost, čestnost, korektnost, slušnost apod. Takže, fakt to není žádná sranda a občas bych do toho kop.

 

 

Kontakty

Michal Krb

jednatel & ředitel

Telefon: +420 725 508 520

E-mail: michalkrb@bomproduction.cz

BOM Production s.r.o

Francouzská 299/98,
Praha 10 Vršovice,
101 00

IČ: 053 363 84